| Manufacturer Part Number: | TP3403V/NOPB |
|---|---|
| Manufacturer: | T-I |
| Product Category: | Interface - Telecom |
| Available Quantity: | 10480 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | Telecom IC ISDN 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | TP3403V/NOPB Datasheet |
| Internal Part Number | 898-TP3403V/NOPB | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Online Catalog | Telecom Interface | |
| Category | Integrated Circuits (ICs) | |
| Family | Interface - Telecom | |
| Manufacturer | T I | |
| Series | - | |
| Packaging | Tube | |
| Part Status | Active | |
| Function | ISDN | |
| Interface | TDM | |
| Number of Circuits | 1 | |
| Voltage - Supply | 5V | |
| Current - Supply | - | |
| Power (Watts) | - | |
| Operating Temperature | - | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) | |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) | |
| Includes | - | |
| Standard Package | 35 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | TP3403V/NOPB | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
TP3403V/NOPB is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of T-I all series components. The condition of TP3403V/NOPB is new and unused, you can buy TP3403V/NOPB T-I with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for TP3403V/NOPB.
| AON7826 | MOSFET 2N-CH 20V 9A 8DFN | AON7826.pdf | |
| DMN3023L-13 | MOSFET N-CH 30V 6.2A SOT23 | DMN3023L-13.pdf | |
| X9221AWST1 | Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps I²C Interface 20-SOIC W | X9221AWST1.pdf | |
| EFM32HG110F64G-A-QFN24 | ARM® Cortex®-M0+ Happy Gecko Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 24-QFN (5x5) | EFM32HG110F64G-A-QFN24.pdf | |
| DS5000FP-16+ | 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz External NVSRAM 80-QFP (14x20) | DS5000FP-16+.pdf | |
| A5366CA-T | IC SMOKE DETECTOR PHOTO 16DIP | A5366CA-T.pdf | |
| NL17SG32AMUTCG | OR Gate IC 1 Channel 6-UDFN (1.45x1) | NL17SG32AMUTCG.pdf | |
| BQ24075RGTTG4 | IC LI-ION CHARGE MGMT 16-QFN | BQ24075RGTTG4.pdf | |
| XC6122E739ER-G | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel 6-USP (1.8x2) | XC6122E739ER-G.pdf | |
| LT1370CT7#PBF | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.245V 1 Output 6A (Switch) TO-220-7 (Formed Leads) | LT1370CT7#PBF.pdf |