| Manufacturer Part Number: | TP3465V |
|---|---|
| Manufacturer: | T-I |
| Product Category: | Interface - Specialized |
| Available Quantity: | 9010 Pieces |
| Unit Price: | Quote by Email |
| Description: | ISDN Interface 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Production Status (Lifecycle): | In Production |
| Delivery Time: | 1-2 Days |
| Date Code (D/C): | New |
| Datasheet Download: | TP3465V Datasheet |
| Internal Part Number | 898-TP3465V | |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| PCN Obsolescence/ EOL | Multiple Devices 28/Sep/2015 | |
| EDA / CAD Models | Download from Accelerated Designs | |
| Category | Integrated Circuits (ICs) | |
| Family | Interface - Specialized | |
| Manufacturer | T I | |
| Series | - | |
| Packaging | Tube | |
| Part Status | Last Time Buy | |
| Applications | ISDN | |
| Interface | Serial EEPROM | |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V | |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) | |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Standard Package | 35 | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Replacement Part | TP3465V | |
| Country of Origin | USA / JAPAN / Philippines / Malaysia | |
| MOQ | 1 Piece | |
| Picture / Image / Photo | Send via email | |
TP3465V is in stock for immediate shipping now. We are the distributor of T-I all series components. The condition of TP3465V is new and unused, you can buy TP3465V T-I with us at a very low price and quick delivery.
Please kindly send us an email if you have any demands for TP3465V.
| DBG150G | DIODE BRIDGE 1PH 15A 600V 4SIP | DBG150G.pdf | |
| FS1D-LTP | DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AC | FS1D-LTP.pdf | |
| HSM1100JE3/TR13 | Diode Schottky 100V 1A Surface Mount DO-214BA | HSM1100JE3/TR13.pdf | |
| 2EZ6.2DE3/TR12 | Zener Diode 6.2V 2W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) | 2EZ6.2DE3/TR12.pdf | |
| JANTXV2N2904AL | TRANS PNP 60V 0.6A TO5 | JANTXV2N2904AL.pdf | |
| MRFG35003M6T1 | RF Mosfet pHEMT FET 6V 180mA 3.55GHz 9dB 3W PLD-1.5 | MRFG35003M6T1.pdf | |
| LTC2348CLX-16#PBF | 16 Bit Analog to Digital Converter 8 Input 1 SAR 48-LQFP (7x7) | LTC2348CLX-16#PBF.pdf | |
| EP20K30ETC144-2X | IC FPGA 92 I/O 144TQFP | EP20K30ETC144-2X.pdf | |
| XC5210-5PQ208C | IC FPGA 164 I/O 208QFP | XC5210-5PQ208C.pdf | |
| LM3S6911-EQC50-A2T | ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 6000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) | LM3S6911-EQC50-A2T.pdf | |
| ZGP323LSH2016C | Z8 Z8® GP™ Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 16KB (16K x 8) OTP | ZGP323LSH2016C.pdf | |
| ICL3241IA | 3/5 Transceiver Full RS232 28-SSOP | ICL3241IA.pdf | |
| DM74ALS1035M | Buffer, Non-Inverting 6 Element 1 Bit per Element Open Collector Output 14-SOIC | DM74ALS1035M.pdf | |
| MT46V64M8P-6T:F TR | IC DDR SDRAM 512MBIT 6NS 66TSOP | MT46V64M8P-6T:F TR.pdf | |
| LP55231SQX/NOPB | LED Driver IC 9 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) PWM Dimming 25.5mA 24-WQFN (4x4) | LP55231SQX/NOPB.pdf |